multiline

Sprzątanie świata

Międzynarodowa kampania polegająca na zbiorowym sprzątaniu śmieci zalegających poza miejscami przeznaczonymi do ich składowania. Odbywa się ona we wrześniu. Dzieci przedszkolne porządkują wyznaczony teren w pobliżu przedszkola.

Bezpieczne wakacje

Ogólnopolska akcja, której celem jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież i dorosłych.

Akademia Aqafresh

Ogólnopolski program profilaktyki higieny jamy ustnej.

Zbiórka plastikowych nakrętek

Zebrane nakrętki są systematycznie przekazywane na rzecz pomocy chorym dzieciom.

Góra grosza

Ogólnopolska akcja polegająca na zbieraniu monet o najmniejszych nominałach: 1 gr., 2 gr., 5 gr. Usypana w ten sposób "góra grosza" przekazywana jest potrzebującym pomocy i wsparcia dzieciom wychowującym się poza własną rodziną.

Poznajemy zawody rodziców

Rodzice przedszkolaków zapoznają dzieci ze swoją pracą zawodową; dzieci odwiedzają rodziców w miejscu ich pracy.

Pasje moich rodziców

Rodzice opowiadają o swoich zainteresowaniach i pasjach.

Moja mama i mój tata też czytają bajki

Rodzice przedszkolaków czytają dzieciom ich ulubione bajki.

Puszka dla pustego, głodnego brzuszka.

Celem akcji jest zbiórka suchej i mokrej karmy dla zwierząt z włocławskiego schroniska.