multiline

Opłaty

Szanowni Państwo, przypominamy o terminowym dokonywaniu opłat za pobyt dziecka w przedszkolu, prosimy o zwracanie uwagi na wpłacanie właściwych kwot na odpowiednie konta.

Opieka wakacyjna

Informujemy, że zgodnie z decyzją Prezydenta Miasta Włocławek przedszkola w bieżącym roku szkolnym, będą otwarte w miesiącach lipcu i sierpniu, tj. bez przerwy wakacyjnej. Zgłoszenia dziecka do naszego przedszkola na okres wakacji można dokonać wypełniając Kartę zgłoszenia, która dostępna jest w placówce. Wypełniony dokument należy dostarczyć do przedszkola w nieprzekraczalnym terminie – do 14.05.2021r.

Dzień Ziemi

Jak co roku, 22 kwietnia, w Przedszkolu Publicznym nr 30 „ Tęczowa Wyspa” obchodzony jest Światowy Dzień Ziemi . Z tego powodu przedszkolaki cały tydzień uczą się, jak dbać o naszą planetę oraz, co wspólnie mogą zrobić, aby żyć w czystym środowisku . Dzieciaki z „Tęczowej Wyspy”, z pomocą nauczycieli, w ramach obchodów założyły „ Tęczowy ogródek” , w którym posadziły wiele zdrowych warzyw. Zaprojektowały i zrobiły „Tęczowy las” , gdzie dowiedziały się wielu ciekawostek na temat ekologii. Dzieci przy tym dobrze się bawiły, a wszystko odbywało się w atmosferze radości, śmiechu i zadowolenia z wykonywanych zadań.

Zajęcia logopedyczne

Informujemy, że zajęcia logopedyczne w dniach 21,23.04.2021r. odbywały się będą w formie zdalnej. Zadania i ćwiczenia dla dzieci zostaną zamieszczone na e-mailach grupowych.

1% dla "Tęczowej Wyspy"

Życzenia Wielkanocne