multiline

Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka

Informujemy, że każda grupa w dniu 21.01.2022r. zamieści na swoim grupowym e-mailu życzenia z okazji DNIA BABCI I DZIADKA. Bardzo prosimy o przekazanie ich wszystkim Babciom i Dziadkom.

BAJKOWY BAL KARNAWAŁOWY

Serdecznie zapraszamy wszystkie przedszkolaki na „BAJKOWY BAL KARNAWAŁOWY”, który odbędzie się 14.01.2022r.(piątek). Ze względu na panującą pandemie dzieci będą bawiły się w swoich salach.  Bardzo prosimy o przygotowanie dla dzieci bajkowych strojów. Fotorelacja z balu zamieszczona zostanie na stronie internetowej oraz e-mailach grupowych.

Narodowy Program Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Informujemy, że nasze przedszkole uzyskało dotację na zakup nowości wydawniczych z Narodowego Programu Rozwoju Czytelniczego 2.0 na lata 2021-2025, w ramach której zostały zakupione książki do biblioteki przedszkolnej oraz "Kącika wymiany książek",.

Informacja dla rodziców- kolejne zachorowanie

Informujemy, że dzieci z grupy Czerwonej w dniach 22.12.2021-27.12.2021 przebywają w kwarantannie.

W związku z coraz częstszymi potwierdzonymi przypadkami zachorowań na Covid-19 wśród dzieci, prosimy bezwzględnie o nieprzyprowadzanie do przedszkola dzieci z jakimikolwiek objawami chorobowymi. W przypadku zauważenia przez nauczyciela objawów choroby/przeziębienia u dziecka, Rodzic natychmiast zostanie poproszony o odebranie go z przedszkola. Prosimy o odbieranie telefonów z przedszkola/od nauczyciela lub natychmiastowe oddzwonienie.

Życzenia