multiline

Ubiór dzieci

W związku z gwałtownymi zmianami temperatury powietrza prosimy o dostosowywanie ubioru dzieci do panującej aury.

Dyżur wakacyjny w PP32

Przypominamy, że od 1.08.2019r. - 31.08.2019r. nasze przedszkole będzie zamknięte. Dzieci zgłoszone na miesiąc sierpień zapraszamy do Przedszkola Publicznego nr 32 " Jaś i Małgosia", mieszczącego się przy ul. Kaliskiej 108. Dzieci należy przyprowadzać i odbierać w godzinach zgodnych z umową cywilno-prawną.  Odbierać dzieci mogą tylko rodzice lub osoby upoważnione.

DZIEŃ BEZPIECZNEGO PRZEDSZKOLAKA - 24.07.2019

Wakacje to niezwykły czas – piękna pogoda i niezapomniane przygody, lecz także liczne niebezpieczeństwa, które czyhają podczas spędzania wolnego czasu i zabawy na świeżym powietrzu. Nasze przedszkole bierze udział w akcji społecznej Malowane wakacje, której celem jest edukacja najmłodszych w obszarze bezpieczeństwa, zarówno w domu, w ruchu drogowym, podczas spacerów czy w trakcie zabawy.  W związku z powyższym 24 lipca organizujemy Dzień Bezpiecznego Przedszkolaka, na który zapraszamy przedstawicieli KMP , KM PSP, Nadleśnictwa oraz służby medycznej. Na spotkaniu wręczymy dzieciom malowanki edukacyjne, które będą  niezwykłym kreatywnym sposobem na naukę, łącząc przyjemne z pożytecznym.