logo

Dzieci mają wręcz cudowną moc, aby zmieniac się we wszystko, w co tylko zapragną.

Jean Cocteau

Witamy na Tęczowej wyspie

multiline

"Tęczowa Wyspa" z tego słynie, że u nas czas szczęśliwie płynie:
w zrozumieniu, szacunku i miłości, w prawdzie, akceptacji i życzliwości.

multiline

Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka w dniu 31.05.2019r. (piątek), w godzinach 9.00 - 12.00 w naszym przedszkolu odbędzie się festyn dla dzieci.

W programie:

- animacja przygotowana przez Teatr Frajda z Torunia

- konkursy i tańce

- słodki poczęstunek

- upominki

Serdecznie zapraszamy dzieci.

Dzień Mamy i Taty

Informujemy, że uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty w naszym przedszkolu odbędzie się dnia 22.05.2019r.

Dokładny harmonogram z podziałem na grupy:

13.15 - grupa Żuczki

13.30 - grupa Świerszczyki, Biedronki, Pszczółki

13.45 - grupa Motylki

Uroczystości odbędą się w salach dzieci, a po nich zapraszamy na poczęstunek, który odbędzie się na placu zabaw.

Serdecznie zapraszamy.

Zawieszenie strajku

Informujemy, że ogólnopolski strajk nauczycieli został zawieszony od soboty rano. W związku z tym od poniedziałku (29.04.2019r.) przedszkole pracuje wg normalnego rozkładu pracy. Ponad to informujemy rodziców, że opłaty za przedszkole (za miesiąc kwiecień) należy dokonać w dniu  7-8 maja, przy dokonywaniu odpłatności za miesiąc maj.

Jednocześnie pragniemy podziękować wszystkim Rodzicom za wyrozumiałość i cierpliwość w tej trudne...