logo

Dzieci mają wręcz cudowną moc, aby zmieniac się we wszystko, w co tylko zapragną.

Jean Cocteau

Witamy na Tęczowej wyspie

multiline

"Tęczowa Wyspa" z tego słynie, że u nas czas szczęśliwie płynie:
w zrozumieniu, szacunku i miłości, w prawdzie, akceptacji i życzliwości.

multiline

„Niech żyje lato, niech żyją wakacje”

Dnia 24.06.2022 r. ( tj. piątek) w naszym przedszkolu odbędzie się impreza okolicznościowa z okazji oficjalnego zakończenia roku przedszkolnego:

„Niech żyje lato, niech żyją wakacje”

W programie:

- kilka słów od p. dyrektor

- „Tęczowy korowód przedszkolaków” wokół  przedszkola.

- wspólne tańce i zabawy.

Impreza ma charakter zamknięty.

Podwójne zwycięstwo na Tęczowej Wyspie. Gratulujemy!!!

Gratulujemy Grupie Fioletowej I miejscakonkursie "Płynie, wije się Wisła" w ramach akcji Pan Karp zarybia Wisłę.

09.06.2022 odbył się konkurs "Happy Adventures VI - Olimpiada z Języka Angielskiego", w którym wzięli udział: Aleksandra Matusiak i Franciszek Władecki z Grupy Fioletowej pod opieką nauczyciela języka angielskiego Edyty Gawryszewskiej. Nasze przedszkolaki wywalczyły I miejsce. Serdecznie gratulujemy....

POŻEGNANIE STARSZAKÓW

Zapraszamy Rodziców dzieci z grupy Fioletowej na występ artystyczny z okazji zakończenia edukacji przedszkolnej. Uroczystość odbędzie się dnia 21.06.2022r. (wtorek) o godz. 13.00.